Sprzedaż nieruchomości Mogilany Rzozów

Biuro  Nieruchomości LOFT specjalizuje się w pośrednictwie przy wynajmie oraz sprzedaży wysokiej klasy nieruchomości, włączając współpracę z deweloperami.

Choć biuro nieruchomości (LOFT) powstało stosunkowo niedawno to już dziś możemy Państwa zapewnić o posiadanej przez nas wiedzy na temat nieruchomości oraz doświadczeniu, jakie nas doprowadziło do stworzenia Biura. Od momentu założenia biura , współpracujemy z deweloperami, świadcząc usługi profesjonalnej i kompleksowej obsługi dużych i małych inwestycji. 
Gwarantujemy komfort związany z poszukiwaniem, sprzedażą, nabyciem czy wynajęciem nieruchomości, oraz bezpieczną finalizacją transakcji, dbając jednocześnie o Państwa czas i spokój.
Dzięki współpracy z prawnikami, rzeczoznawcą majątkowym i doradcami finansowymi oferujemy naszym Klientom usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, pomagamy w identyfikacji nieruchomości, przeprowadzamy audyt ich stanu prawnego, świadczymy usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz doradztwa w procesie pozyskiwania środków na finansowanie danej inwestycji.


Zapewniamy: 
- obsługę prawną przy zawieraniu transakcji
- pomoc w udokumentowaniu własności
- pomoc w kontaktach z urzędami, sądami i spółdzielniami mieszkaniowymi
- obsługę notarialną
- kompleksową pomoc w uzyskaniu taniego kredytu hipotecznego
- bezpieczeństwo przy zawieraniu transakcji